Acnemix Jel Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı, Muadili ve Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Acnemix jel, acnemix jel fiyat, acnemix jel kullananlar, acnemix jel soyulma, acnemix jel ne işe yarar, acnemix jel yan etkileri, acnemix jel fiyatı 2020, acnemix jel satın al, acnemix jel ve differin, acnemix jel nedir, acnemix jel kullananlar, acnemix jel kullanımı, acnemix jel kullananlar yan etkileri, acnemix jel kullanma talimatı, acnemix jel kullandıktan sonra yıkanır mı, acnemix jel kullanımı nasıl, acnemix jel kullanım süresi, acnemix jel kullananlar yorum aramalarınız için mükemmel bir yazı kaleme aldık. Acnemix jel hakkındaki merak ettiğiniz her sorunun cevabı bu yazımızda.

Acnemix Jel Nedir?

Acnemix jel krem genel olarak siyah noktaların, sivilcelerin, aknelerinin ve cilt kirlerinin giderilmesi için temizleyici olarak kullanılır. Bu jel krem bütün cilt tiplerinin kullanımı için makuldur.

Bu inatçı siyah noktalardan kurtulmanıza yardımcı olmak için gözenekleri derinden temizleyen ve tıkayan özel bir salisilik asit, glikolik asit ve ufak plastik olmayan peeling boncuklarının bir kombinasyonunu içerir. Bu krem sonrasında ciltteki fazla yağ giderilir, sivilceler, akneler temizlenir. Böylece cildiniz daha temizdir, dokunulduğunda daha yumUşak hissedebilirsiniz.

Acnemix Jel Muadili

Benzaderm topikal jel, Benzamycin topikal jel ve Eritretin jel bu ürünün benzeri olan ürünlerdir.

Acnemix Jel Fiyat 2020

Acnemix jel kremin güncel ücreti 53.86 liradır.

Acnemix Jel Ne İşe Yarar?

  • Acnemix jel krem akne döküntüleri, sivilceler ve siyah noktaları temizlemeye yardımcı olmak için kullanılır. Cildinizi aşırı kurutmadan derinlemesine temizler. Bu jel krem ciltteki koyu lekeleri kurutur, genel olarak çok kurumasını engellemek için su bazlı bir nemlendirici krem de kullanmanız gerekir.
  • Sivilce ve akne alevlenmelerini iyileştiren bu krem, gelecekte potansiyel olarak oluşacak olan akne alevlenmelerini de önler. Akne eğilimli ciltleri kontrol altında tutar ve cildi iyileştirir.

Acnemix Jel Cilde Faydaları

Bu jel krem genel olarak antibakteriyel etkiye sahiptir. Ayrıca, fazla yağların ve kirin ciltten basitçe temizlenmesini sağlayan hafif bir kurutma etkisi vardır. Akne tedavisinde bu jel topikal olarak yani cilt için kullanılır.

Bu jel krem, bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş hedefler için de kullanmak mümkün.

Acnemix Jel Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  • Oral olarak aldığınız ya da enjekte ettiğiniz diğer ilaçların topikal olarak uygulanan bu jel krem üzerinde bir etkisi olması muhtemel değildir. Ancak çoğu ilaç birbiriyle etkileşime girebilir. Her hekime reçeteli ve reçetesiz satılan ilaçlar, vitaminler ve bitkisel ürünler de dahil olmak suretiyle kullandığınız bütün ilaçlar ile ilgili bilgi verin.
  • Tretinoin (Altınac, Avita, Renova, Retin-A, Tretin-X) kullanırken bu jel kremi kullanmayın. Bu ilaçları beraber kullanmak ciddi cilt tahrişine yol açabilir.
  • Acnemix jel kremin gebelik kategorisi C’dir. Bu jel kremin doğmamış bir bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmemektedir. Hamileyseniz ya da bu ilacı kullanırken hamile kalmayı planlıyorsanız hekiminize söyleyin.
  • Acnemix jel kremin anne sütüne geçip geçmediği ya da emzirilen bir bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmemektedir. Bir bebeği emziriyorsanız hekiminize söyleyin. Lütfen tavsiye için hekimizi ziyaret edin zira bu durumda özel dikkat gerektirir. Lütfen durumunuzu ve durumunuzu hekiminize açıklayın ve bir uzmandan tıbbi yardım alın.

Acnemix Jel Kullanımı Nasıldır?

Acnemix jel kremi tam anlamıyla etikette ifade edildiği gibi ya da hekiminiz tarafından reçete edildiği biçimde kullanın. Daha çok ya da daha az miktarlarda ya da tavsiyelenden daha uzun süre kullanmayın.

Acnemix jel kremin seyrek ama ciddi bir alerjik tepki ya da ciddi cilt tahrişine yol açabilir. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce, bir tepkiniz olup olmadığını görmek için bir “test dozu” uygulamayı seçebilirsiniz. Arka arkaya 3 gün boyunca her gün bir ya da iki ufak akne bölgesine oldukça az miktarda ilaç uygulayın. Reaksiyon yoksa, dördüncü günde belirtilen miktarın tamamını kullanmaya başlayın.

Acnemix jel ilacı uygulamadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın. Tedavi edilecek cildi temizleyin ve kurulayın. Bu jel kremi ince bir tabaka durumunda uygulayın ve hafifçe ovalayın. Doktorunuz size söylemediği sürece tedavi edilen cilt bölgesini örtmeyin, sarmayın ve bandajlamayın. Bu jel krem genelde günde bir ila üç kez uygulanır. Doktorunuzun talimatlarını izleyin.

Acnemix jel krem saçları ya da kumaşları beyazlatabilir. Bu ilacın saçlarınızla ya da kıyafetlerinizle temas etmesine izin vermeyin.

Belirtilerinizin düzelmesi birkaç hafta sürebilir. İlacı belirtilen biçimde kullanmaya devam edin ve belirtileriniz düzelmiyorsa hekiminize bildirin. Oda sıcaklığında ısı ve nemden uzak bir biçimde saklayın.

Acnemix Jel Kac Günde Etkisini Gösterir?

Bu kremi tavsiye edildiği şekilde bir ay boyunca kullandığınızda sonuçları fark ederseniz.

Acnemix Jel Fiyatı

Acnemix jel kremin fiyatı 53.86 TL’dir.

Bu yazı 1850 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM