B12 Dodex İğne Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Dodex iğne B12 vitamini eksikliği için kullanılan oldukça etkili bir iğnedir. Kaş içerisine uygulanmaktadır. Dodex iğne kullananların kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini sizler için derledim.

Kullanıcı Yorumu: 3-4 gün önce sol kalçamdan yaptırdım bu ilacı acilde, 2 gün sonra da sağlık ocağına gidip sağ taraftan yaptırdım.

Kullanıcı Yorumu: uzun süreli metformin kullanımından kaynaklı ve verdiğim 35 kilo sonrası düşen b12 seviyemi tekrar canlandırmak için endokrin uzmanı tarafından önerilen vitamin takviye iğnesi. 3 ay süre ile ayda 1 kez yaptırmam söylendi. bugün ilk dozu yaptırdım. uygulama sonrasında ağrı, sızı vs. olmadı. etkisini gördükten sonra girdiyi editleyebilirim.

Kullanıcı Yorumu: iştah açan iğne. ne zaman bu iğneyi olsam, iştahım 2-3 gün müthiş açılıyor. bu tesadüf değil. test ettim. annem de fark etmiş. iğneden sonra hep açsın dedi. evet açım. bu iğnenin iştah açtığı gerçek. neyse ki geçici süre.

Kullanıcı Yorumu: halsizlik, unutkanlık ve bayılma derecesinde yorgunluk, hatta geçirdiğim baygınlık sebebiyle gittiğim dahiliye uzmanının verdiği minnoş. her yıl mutlaka bir dodex’im vardır, bugün 3. iğnemi yaptıracağım, umarım 170’lerdeki b12 değerimi hızla yükseltir. yoksa benim evden çıkacak ne enerjim var ne de halim. canım doktor şu ara dayıyor bana b12’yi, dayıyor d vitaminini.

Kullanıcı Yorumu: zerre acıtmaz kendisi ve sonrasında herhangi bir ağrı sızı da olmaz. sadece 3 saat önce iğneyi vurdurup hemen ardından 8km koşu 5 km yürüyüş yaptım ve her şey tıkırında. özellikle isimleri hatırlamakta çok zorlanıyorum, takviyenin işe yarayıp yaramadığını bu şekilde hatırlamaya çalışarak anlamaya çalışıyorum. henüz 3 iğne oldum. 2 günde bir oluyor. bakalım limitless filmi gibi hayalleri oluyor insanın ama ne değişecek görcez 🙂

Kullanıcı Yorumu: b vitamini takviyesi olarak şahsıma reçete edilen ilaç.
fakat eczane bana cobalex vermiş kutuda yazan her şey dodexle neredeyse aynı. bu konuda farklılık var mıdır acaba herhangi bir fark söz konusu mudur bilen yazarlardan yeşil bekliyorum.
bugün 3. iğnemi oldum henüz bir değişiklik yok birkaç güne bu entrye düzenleme yaparım.
hakkında çok fazla umut verici yazı okudum (dodex) saç dökülmesinden halsizliğe kadar ve okuduklarımın hepsi bende mevcut umarım işe yarar.
düzenleme: evet aşımı neredeyse bitirdim.
genel olarak çok işe yaradı diyemem ancak biraz daha canlı olduğumu söyleyebilirim. saçlara bir etkisi olmadı.
fiziksel durumuma da pek etkisi olmadı ancak zihinsel aktivitem biraz arttı diyebilirim.
bunun dışında i na nıl maz bir iştah artışı yaşıyorum.

Kullanıcı Yorumu: yeni başlayacak arkadaşlar hiç korkmasınlar abartılacak bir şey yok. eli ağır biri yapsa bile en fazla kalçanızda hafif bir ağrı oluyor gün içerisinde. ben iğne yaptırdıktan sonra 7-8 km elektrikli scooter sürdüm, üzerine ağırlık idmanı yaptım. iğne yaptırmaya bisikletle gidip geldiğim de oluyor.

Dodex iğneyi kullanan kullanıcıların yorumları böyleydi. Siz de kendi yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz 🥰

Bu yazı 498 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM