Belogent Krem Nedir,Ne İşe Yarar,Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Belogent krem nedir, belogent krem ne işe yarar,belogent krem hamileler kullanabilir mi,belogent krem içeriği,belogent krem fiyatı,belogent krem nasıl kullanılır,belogent krem yan etkileri,belogent krem işe yarıyor mu gibi aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Belogent Krem Nedir?

  • Belogent’in içerdiği betametazon ciltteki rahatsızlık sonucu ortaya çıkan iltihabın, kaşıntı ve kızarıklık gibi belirtilerin giderilmesinde oldukça güçlü bir etkiye sahiptir.
  • Belogent’in içerdiği diğer etkin madde gentamisin ise duyarlı mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonun iyileştirilmesinde etkilidir.

Belogent Krem Ne İşe Yarar

Belogent krem, akne tedavisinde, enfeksiyon kapmış deri rahatsızlıklarında, deride oluşan kızarıklıklar, egzama, sedef hastalığı, böcek ısırmaları sonrasında oluşan deri problemleri, genital bölge kaşıntılarında ve düz kırmızı liken tedavisinde kullanılır.

Belogent Krem İçeriği ve Fiyatı

Belogent krem fiyatı 19.33 TL’dir. Belogent krem içeriğindeki etkin maddeler Betametazon ve Gentamisin’dir.

Belogent Krem Nasıl Kullanılır

Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde yeterli miktarda belogent kremi günde iki kez olmak üzere ince bir tabaka halinde dikkatli bir şekilde enfekte cilt bölgesine sürmeniz gerekmektedir. Belogent kremi 3 haftadan uzun bir süre kullanmamanız gerekiyor.

Çocuklarda Belogent krem zorunlu olmadıkça kullanılmaz. Eğer doktorunuz reçete etmiş ise mutlaka doktorunuzun talimatlarına göre kullanın.

Belogent Krem Kullanıcı Yorumları

Sıla: iki kolumda ve sırt bölgemde ileri seviye iltihaplı kızarıklıklar vardı. doktora gittim ve belogent kremi verdi 2 aydır kullanım sonucunda bu lekelerden tamamen kurtuldum

Candan: ayağımdaki egzamalar için kullandığım mucizevi kremdir. gerçekten etkili bir krem tavsiye ederim.

 

Bu yazı 5578 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM