Diclomec Krem Nedir, Diclomec Krem Ne İşe Yarar, Diclomec Krem fiyatı ve Diclomec Krem Kullanıcı Yorumları

Diclomec krem nedir, Diclomec krem ne işe yarar, Diclomec krem ne için kullanılır, Diclomec krem fiyatı, Diclomec krem kullananlar, Diclomec krem yorumları
Paylaş
 

Diclomec krem, diclomec krem ne işe yarar, diclomec krem nedir, diclomec krem fiyat, diclomec kremi ne işe yarar, diclomec krem prospektüs, diclomec krem kullananlar, diclomec krem fiyat 2021, diclomec kremi, diclomec krem ne kadar

Diclomec Krem Nedir?

Diclomec krem, vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik etkenleri azaltıcı etkisi ile sürüldüğü yerdeki ağrıyı giderir. 

Diclomec krem nedir, Diclomec krem ne işe yarar, Diclomec krem ne için kullanılır, Diclomec krem fiyatı, Diclomec krem kullananlar, Diclomec krem yorumları

Diclomec Krem Ne İşe Yarar?

Diclomec krem,  boyun, bel, sırt, bacak ağrısı gibi ani gelişen ağrılar hasar veya darbe sonucu etkilenen yerlerde ödemle birlikte görülen ağrılar; diz gibi yüzeysel eklemlerin kireçlenmesine (artroza) bağlı hafif derecedeki ağrılar ve tendinitis-Bursitis vb. iltihabi veya iltihapsız romatizmada gözlenen ağrı ve şişliğin giderilmesi için deriye sürülerek kullanılmaktadır.

Diclomec Krem İçeriği

Diclomec krem içeriğindeki etken madde, Diklofenak Sodyum’ dur. 

Diclomec Krem Fiyatı

Diclomec krem 2021 güncel satış fiyatı, 24.11 TL’dir.

Diclomec Krem Muadilleri

Actinoma jel, Aklofen jel, Cataflam draje, Clofast oral çözelti, Deflamat-IM ampül, Diclofix efervesan tablet, Dicloflam draje, Diclomec ampül, Difenak jel, Dikles ampül, Diklojik ampül, Dikloron film tablet ve Voltaren tablet bu ürünün muadilleridir.

Diclomec Krem Nasıl Kullanılır?

Diclomec kremi tedavi edilmesi gereken yere sürülecek kadar sıkıp, hafif  hareketlerle masaj yaparak yediriniz.

Diclomec Krem Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Diclomec kremi sürdükten sonra 10 dakika boyunca kuruması gerekir. Bu süre geçtikten sonra bol ve rahat giysilerinizi giyebilirsiniz.
 • Diclomec kremin ağız, burun ve göz ile temas etmesinden kaçınınız. Bu bölgelere temas etmesi halinde hemen bol suyla yıkayınız.
 • Solaryum ve güneş ışığından bu kremi kullandığınız süre boyunca uzak durmalısınız. Çünkü bu krem, güneş ışığına karşı duyarlılığı arttırır.
 • Yanık veya yaralı bölgelerde bu kremi sürmeyiniz. Yara tamamiyle iyileştikten sonra bu kremi uygulayabilirsiniz.
 • Diclomec kremi uyguladıktan sonra duş almak için en az 1 saat bekleyiniz.
 • sürdüğünüz bölgeyi netlikle kapatmayınız veya bandajlamayınız.
 • Kremi sürdüğünüz bölgeye netlikle sıcak su torbası veya sıcak havlu koymayınız.
 • Doktor tarafından tavsiye edilmediği müddetçe netlikle bu kremi çocuklarda kullanmayınız.
 • Bu kremi hamilelik ve emzirme zamanlarında kesinlikle hekim denetiminde kullanmalısınız.

Diclomec Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: kulunç ağrılarını belki kökünden çözmez ama gece yatmadan sürdüğünüz zaman, ertesi günü ağrısız ve sızısız geçirmenizi sağlar.”

Kullanıcı: muscoril ile birlikte, enjekte ettiğim arkadaşımı iddiaası büyük bir basket maçına yetiştirdiğim şahane ilaç. maçı da yenince ertuğrul karanlık gibi hissetmiştim kendimi.

Kullanıcı: sırtımda bıçak girmişcesine ağrı yapan kuluncun belini tek dozla kırmış kral ilaçtır.

Kullanıcı: Diclomec ilacı dikloron hapının esdegeridir.İyi bir agrı kesicidir.Ayrıca dolorex ile de esdegerdir ama dolorex 50 mg diclomec 100 mg dir.Eger elinizdeki diclomec 100 mg sa.Ayrıca 75 mg lik olanı vardır ama tahminime gore elinizdeki 100 mg dir.Bol su ile icersen mide acısından da sorun olmaz.

Bu yazı 1421 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM