Exoderil Krem Nedir? – İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Exoderil krem nedir,exoderil krem işe yarıyor mu,exoderil krem kullanıcı yorumları,exoderil krem fiyatı,exoderil krem yan etkileri,exoderil krem nasıl kullanılır,exoderil krem içeriği nedir gibi aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Exoderil Krem Nedir?

Exoderil krem özellikle son zamanlarda sosyal medyada sıklıkla karşımıza çıkan bir mantar kremidir. Cilde lokal olarak uygulanan exoderil krem mantar enfeksiyonlarına karşı oldukça etkili olduğu söyleniyor.

Exoderil Krem Ne İşe Yarar – Fiyatı

Exoderil krem tırnak mantarı, maya mantarı, deri mantarı, küf mantarı ve diğer mantarlar üzerinde etkilidir. Exoderil krem düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman en geç 30 gün içerisinde etkisini gösterecektir. İyileşmeden sonra hemen tekrarlanmaması için 2 hafta daha düzenli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama şu bir gerçek ki siz ne kadar önlem alırsanız alın bu mantar enfeksiyonları sürekli olarak kendisini yenilemektedir. O yüzden mantar oluşumunu fark ettiğiniz zaman hemen exoderil kremi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Exoderil krem 2020 yılı satış fiyatı 37.24 TL’dir.

Exoderil Krem Nasıl Kullanılır?

Tedavi edilecek bölgeyi temizleyin ve iyice kurulayın. Etkilenen bölgeye ve çevresine ince bir krem katmanı uygulayın ve hafifçe ovalayın. Bu kremi günde bir kez uygulayın. Tedavi edilen alan eller değilse, kremi uyguladıktan sonra mutlaka ellerinizi yıkayınız. Doktorunuz tarafından belirtilmediyse bu bölgeyi sarmayın, örtmeyin veya bandajlamayın.

Exoderil Krem Kullanıcı Yorumları

Derya: Exoderil kremle tanışmam bir eczacı tavsiyesi üzerine oldu ve gerçekten işe yarıyor 3 haftada etkisini gösterdi ve mantardan tamamen kurtuldum umarım tekrarlamaz

Aslı: Exoderil krem ile parmak aralarımda çıkan mantardan kurtulmak hiç de zor olmadı cidden çok işe yarıyor tavsiye ederim

Sizlerde bu kremi kullandıysanız deneyimlerinizi yorum kısmından diğer almak isteyenlere aktarabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim..

Bu yazı 3550 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM