Fucitec Krem Nedir-Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Fucitec krem, fucitec krem ekşi, fucitec krem fiyat, fucitec krem kullananlar, fucitec krem muadili, fucitec krem ne işe yarar, fucitec krem nedir, fucitec krem nedir ne için kullanılır, fucitec krem prospektüs, fucitec krem sivilceye iyi gelirmi, fucitec krem içeriği, fucitec krem nasıl kullanılır, fucitec krem fiyatı, fucitec krem kullanıcı yorumları, gibi fucitec krem hakkında yapılan en çok aramalardan yola çıkarak elde ettiğimiz sonuçlara göre fucitec krem hakkında aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Fucitec Krem Nedir
Fucitec krem, ciltteki mikropların gelişmesini önleyerek çalışan, mikropların sebep olduğu cilt enfeksiyonları üstünde etkili antibiyotikdir. İltihabı kurutma özelliği vardır bu sebeple da iltihaplı yara ve apselerde kurtarıcıdır. İltihap kurutulmazsa çok ciddi cilt sorunlarına yol açabilir bu sebeple da etkili bir ilaçtır. Cilt sağlığını korur ve mikropların etkinliğini ortadan kaldırır. Leke, iltihap, ciltte enfeksiyon, çıban, iltihaplı egzama gibi pek çok sorunda hızlı etki sağlar. Cilt renginin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca iltihap kaynaklı ağrıları giderir. Güçlü bir antibiyotik özelliği vardır iyi bir bakteri temizleyicisidir.

Fucitec Krem Ne İşe Yarar
Fucitec krem,

Enfeksiyon kapmış yaraların tedavisinde,
Yanık ve sivilcelerin tedavisinde
Bakteri ya da mantarların etkisiyle tırnak kıvrımında ortaya çıkan ve cildin tırnaktan ayrılması,
İltihaplı egzama tedavisinde,
Kıl kökünün iltihabı tedavisinde,
Akne vulgaris tedavisinde,
Sakal bölgesinde görülen kıl kökü iltihabı ve kıl dönmesi tedavisinde,
Apse tedavisinde,
Bulaşıcı cilt hastalıkları tedavisinde kullanılır.
Fucitec Krem İçeriği
Fucitec kremin etkili etken maddesi Fusidik asit‘ tir. Saf su, gliserin, sıvı parafin, beyaz yumuşak parafin, setil alkol, polisorbat 60, potasyum sorbat, butilhidroksi anisol gibi maddeleride içermektedir.

Fucitec Krem Fiyatı
Fucitec krem ortalama fiyatı, 18.98 TL’den satılmaktadır.

Fucitec Krem Nasıl Kullanılır
Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekiyor. Tedavi süresince muhakkak doktorunuzun direktiflerine uyunuz. Yanlış ya da size öneri edilenden fazla kullanıldığı takdirde hastalığınızda bir iyileşme sağlanmaz, tam tersine sağlığınıza ciddi zararlar verir.
İlacı süreceğiniz bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Parmağınızla ufak miktarda aldığınız kremi, tedavi edilecek bölgeyi bütünüyle kaplayacak şekilde ince bir tabaka halinde sürünüz. Tercihen bir sargı beziyle örtebilirsiniz. Günde azami 3 defaya kadar kullanılabilir.
Fucitec Krem Muadilleri
Fucidin, Fucidox, Fucithalmic, Fusidas, Fusix, Stafine, Tremix, gibi kremler içeriğindeki etken maddeler sayesinde fucitec kremin muadilleri arasında bulunmaktadır.

Fucitec Krem Kullanıcı Yorumları
Ceren: Antibakteriyel krem boynumda sivilce çıban tarzı gibi bir iltihap için kullandım hızlı bir şekilde geçirdi. Antibiyotik olduğu için iltihapları hızlı bir şekilde geçiriyor. Kullanmanızı öneririm. Fucidin krem de kullanmıştım bu da çok etkili.

Demet: Arkadaşım önermişti kullanmıştım çok iyi gelmişti herhangi bir yan etki de oluşturmuyor. Kullanın deneyin. Ben çıban için kullandım ben de sık sık çıban çıkar, bu sebeple ara ara kullanıyorum.

Aslıcan: İltihaplı sivilceler içinde çok etkili bana doktorum reçete etti başka sivilce ilaçları ile birlikte kesinlikle çok iyi sonuç verdi. Sivilcesi olanlar bir deneyin geçirir diyebilirim.

Bu yazı 2325 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM