Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Nedir – Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Gano keçi sütlü sabun, gano keçi sütlü sabun nasıl kullanılır, gano keçi sütlü sabun yararları, gano keçi sütlü sabun kullananlar, gano keçi sütlü ve şeffaf sabun, gano keçi sütlü sabun fiyatı, gano keçi sütlü sabun içeriği, gano keçi sütlü sabun yorumları, gano keçi sütlü sabun ekşi, gano keçi sütlü sabun fonksiyonları, gibi sizlerin yaptığı en çok aramalardan yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazıda gano keçi sütlü sabun hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Nedir
Gano keçi sütlü sabun, Ganoderma Lucidum ve keçi sütü ile zenginleştirilmiş özel içeriğe sahip olan bir tedavi edici sabundur diyebiliriz. Peki nedir bu gano lucidum diyecek olursanız. Ganoderma lucidum, Geleneksel Çin Tıbbında uzun bir geçmişe sahip olan ve ömrü uzatıp sağlığı geliştirdiğine inanılan bir mantar türüdür.

 • Reishi mantarı Latince adı Ganoderma lucidum olan, Asya’nın sıcak ve nemli bölgelerinde yaygın bir biçimde yetişen bir mantar türüdür. Ganoderma mantarı olarak da bilinen reishi mantarı Çin’de 2000 seneden beri kullanılıyor.
 • Reishi mantarının kırmızı, mor, yeşil, beyaz, sarı ve siyah renkli çeşitleri bulunur. Ancak en yaygın olarak bulunan, kırmızı reishi mantarı, üstünde en çok çalışılmış, günlük kullanıma da en çok katılmış olan ganoderma çeşididir. Reishi, kuruyken bile parlak ve ışıltılı görünen bir yüzeye sahiptir. Mantarların tümü etli bir yapıdadır. Reishi mantarı Asya’da alışılmış tıpta önemli bir yer tutmaktadır. Çağlar boyunca kırmızı parlak görüntüsü ile insanları cezbetmiştir ve bu mantara ölümsüzlük, başarı ve sonsuz güç gibi değerler yüklenmiştir.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır.
 • Yorgunluk ve depresyonla mücadele eder.
 • Kan şekerinizi kontrol altında tutar.
 • Hücre hasarını önleyen antioksidan etkiye sahiptir.
 • Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Ne İşe Yarar
 • Gano keçi sütlü sabunu kullanmaya başladıktan sonra, cildiniz farkı hissedecek. Bu yumuşak ve kıymetli sabun sayesinde, yüzünüzde ve vücudunuzda muhteşem bir temizlik ve pürüzsüz bir yumuşaklık hissedeceksiniz. Gano keçi sütlü sabunu kullanmaya başladıktan sonra, cildiniz farkı gerçekten hissedecek. Bu yumuşak ve kıymetli sabun sayesinde, yüzünüzde ve vücudunuzda muhteşem bir temizlik ve pürüzsüz bir yumuşaklık hissedeceksiniz.

Gano keçi sütlü sabun,

 1. cilt üstünde oluşan lekeler,
 2. sivilce lekeleri,
 3. akne lekeleri,
 4. güneş lekeleri,
 5. vitiligo,
 6. siyah nokta,
 7. yanık izleri,
 8. iltihaplı cilt problemleri,
 9. sedef hastalığı,
 10. egzama gibi cilt problemleriyle savaşır ve onları kısa bir süre içinde tedavi eder.

 

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun İçeriği

Gano keçi sütlü sabun içeriğinde, keçi sütü ve gano özel mantarı bulunur.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Fiyatı
Gano keçi sütlü sabun fiyatı online satış sitelerinde, 50 TL ye satın alabilirsiniz.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Nasıl Kullanılır
Gano keçi sütlü sabunu sabah, öğle ve akşamları lekelerin olduğu kısımda kullanabilirsiniz. Paket içerisinden 2 adet sabun çıkmaktadır. Dilerseniz bir tanesini yalnızca duş alırken kullanmak için de ayırabilirsiniz.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: ilk yıkamada bile cildimin nefes aldığını farkettim. Gerçekten çok bahsettiler ve bende kullanıp editlicem. evvela içinde iki tane keçi sütlü sabun bulunuyor bu sabunu ilk hafta 10 dakika yüzünüzde bekleteceksiniz ardından durulayacaksiniz ikinci hafta ise 20 dakika bekleteceksiniz. Sabunu elinizde köpük yapıp islattiğınız yüzünüze kullabilirsiniz. Instagramda boşuna o kadar para vermenize gerek yok. Sırf onlardan almamız için bizlere nasıl kullanıldığını söylemiyorlar ama ben öğrendim ve bu biçimde kullanılmaktadır kesinlikle buradan alın derim çok çabuk elime ulaştı ve problemsiz bir biçimde.

Kullanıcı: Yüzümü yumuşacık yapıyor çok güzel gerçekten kurutuyor sivilceleri sanırım bazılarında alerjik reaksiyon göstermiş ben de öyle bir şey olmadı

Kullanıcı: Sabun benim cildimde gerçekten işe yaradı. Yanak ve çene kısmımda sivilceler vardı. Bir sürü ürün denememe rağmen bir tek bu ürün iyi geldi. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve yalnızca küçük küçük lekeleri kaldı. Ancak ürünü kullanmayı bıraktığım zaman tek tük sivilce çıkıyor. Fiyatı indirimde alındığında çok uyguna geliyor ve uzun süre kullanılmaktadır.

Kullanıcı: kokusu çok güzel ve cildi yumuşacık yapıyor ama sivilce ve siyah noktalar için pek bir etkisini görmedim 2. Kez kullanışım çok iyi temizlemektedir

Kullanıcı: Ceren kaya dan görüp aldım kullanmaya devam ediyorum sonucları ekleyecegim.

Kullanıcı: sivilce çıkarıyor vs gibi yorumlar okudum evet arkadaşlar başta bir deri altı sivilcelerinizi çıkartıyor ancak bu zaten iyi bir şey uzun süreden beri kullanıyorum ve evvela deri altımdaki zaten çıkması gerekli olan sivilcelerim çıktı sonrasında ise kurudu cildimin güzelleştirin hissediyorum öneri ederim

Bu yazı 1830 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM