Hada Labo Tokyo Ürünleri, Özellikleri, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Hada Labo Tokyo markasını ülkemizde şimdilik sadece Gratis kişisel bakım marketinde bulabilirsiniz. Hada Labo Tokyo ürünleri hakkında son dönemde kullanıcıları tarafından oldukça olumlu yorumlar ve geri dönüşler bildirildi için biz de sizler için araştırma yaptık. Hada Labo Tokyo markasına ait farklı ürünleri inceledik ve nasıl kullanılacağı, hangi yaş aralığı için uygun olduğ gibi sorularınızı yanıtlayacağız. Ayrıca Hada Labo Tokyo ürünleri hakkında aklınıza takılan hada labo tokyo, hada labo tokyo yorum, hada labo tokyo süslü, hada labo tokyo kullananlar, hada labo tokyo göz kremi, hada labo tokyo yorumları, hada labo tokyo ürün fiyatları gbi pek çok detaydan da bahsedeceğiz.

Hada Labo Tokyo Ürünleri Özellik e Fiyatları

Hada Labo Tokyo ürünleri içeriğini inceleyen Dermatologlar tarafından da çok beğenilen ve sıkça tavsiye edilen cilt bakım ürünlerini üretmekte. Bu yazımızda Hada Labo Tokyo markasına ait beş çeşit ürün hakkında merak ettiğiniz tüm yanıtları bulabileceksiniz. Hada Labo Tokyo markasının ülkemizde satışta olan 5 kalem ürünü bulunmakta.

Hada Labo Tokyo Yoğun Nemlendiricili Kırışıklık Karşıtı Jel 50 ml

Soya sütü ve ginseng içeren oldukça etkili bir nemlendirici olan bu ürün aynı zamanda kırışıklıklar karşısında da oldukça etkili. İçerisinde aynı zamanda süper hyaluronic asit bulunduğu için cildinizin gün boyu nemli kalarak kurumasını engelleyerek de mimik kırışıklıklarınızın önüne geçer. Bu ürün hem gündüz hem de gece kullanıma uygundur. 50 ml oluşu hem gece hem de gündüz kullanılacağından oldukça bereketlidir. En önemli ve en çok sevilmesine neden olan özelliği ise hassas cilt tipine sahip kişiler için bile kullanılabilir oluşudur. Şu an için satış fiyatı 119 TL’dir.

 

Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Serum 30 ml

Hada Labo Tokyo yakasının en sevilen ve en çok satan ürünlerinden olan bu nemlendirici serum parfümsüz oluşu ve süper hyalüronic asit içermesi sebebiyle cildi derinlemesine nemlendirirken koku hassasiyeti olan kişiler içinde kullanıma uygundur. Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Serum akşam kullanıma uygundur. Temiz bir cilt üzerine uygulanması gereken Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Serum her kullanım için bir nohut miktarı kadar alınmalı ve cilde masaj yaparak uygulanmalıdır. Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Serum  kullanırken dikkat etmeniz gereken şey ürünü oda sıcaklığın da muhafaza etmeniz gerekti ve kullandıktan sonra güneş ışığına maruz kalmamanızdır. Tavsiye edilen satış fiyatı 109 TL’dir.

 

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem 15 ml

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem sen göz çevresindeki kırışıklıklar ve kazayağı görünümünü engellerken aynı zamanda da dudak çevresinde oluşan gülücük mimiklerininde görüntüsünü azaltır. Cildi nemlendirirken pürüzsüzleştiren Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi kremi sabah ve akşam kullanıma uygundur. Az bir miktar ürünü göz çevrenize ve dudak çevrenize masaj yaparak uygulamalısınız. Tavsiye edilen satış fiyatı 99 TL’dir.

 

Hada Labo Tokyo Pürüzsüzleştirici ve Nemlendirici Gündüz & Gece Kremi 50 ml

Hada Labo Tokyo Pürüzsüzleştirici ve Nemlendirici krem cilde sadece nemlendirmekle kalmıyor aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Özellikle cildinizi ölü derilerden arındırdığımızda dahi görünen o pul pul görüntü ve pürüzlü doku bu krem ile artık yok oluyor. Cilt tarafından mükemmel bir şekilde emildiği için makyaj atlarına kullanabilirsiniz. Bu sayede cildiniz mükemmel bir şekilde nemlendirilmiş ve pürüzsüzleştirilmişken kusursuz bir kalıcılıkta makyajınızı yapabilirsiniz.  Sabah ve akşam kullanıma uygun olan Hada Labo Tokyo Pürüzsüzleştirici ve Nemlendirici krem için tavsiye edilen satış fiyatı 119 TL’dir.

 

Hada Labo Tokyo Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 150 ml

İçerisindeki süper hyaluronic asit sayesin de cildinizi kirden ve yağdan arındırırken kurutmadan nemlendirerek temizler. Hassas cilt tipine sahip kişiler içinde kullanıma uygun olan Hada Labo Tokyo Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli sabah ve akşam cildinizi ıslattıktan sonra ellerinize küçük bir miktar alarak köpürtülerek uygulanır. Tavsiye edilen satış fiyatı 69 TL.

Hada Labo Tokyo Kullanıcı Yorumları

Sevim : Gratiste görüp denemek için setini almıştım ve çok beğenerek kullanıyorum. Cildimdeki aydınlık görüntü ve sağlıklı ışıltıyı çok seviyorum.

Gülay : Çok pahalı olmasa kesinlikle denemek istediğim markalardan bir tanesi ama asgari ücretle geçinen birisi olarak bu kadar parayı eğer bir cilt bakım ürününe vermek istesem vicdanım buna izin vermez.

Meral : Benim cildimde iritasyona sebep oldu. İçerisindeki bileşenlerden sanıyorum kullanmak isteyen bir yakınıma verdim mecburen.

Medine : Pürüzsüzleştirici kremini çok severek kullanıyorum ve düşünen herkese tavsiye ediyorum. İmkanınız varsa mutlaka denemelisiniz.

 

Bu yazı 8008 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM