HERBAL SCIENCE Boom Butter Cilt Bakım Serumu Kullananların Yorumları

herbal science boom butter cilt bakım serumu kullananlar, herbal science boom butter cilt bakım serumu, herbal science boom butter cilt bakım serumu nedir, herbal science boom butter cilt bakım serumu ne işe yarar, herbal science boom butter cilt bakım serumu fiyatı, herbal science boom butter cilt bakım serumu yorum, herbal science boom butter cilt bakım serumu yorumları, herbal science boom butter cilt bakım serumukullanıcı yorumları, herbal science boom butter cilt bakım serumu kullananlar, herbal science boom butter cilt bakım serumu kullananların yorumları, herbal science boom butter cilt bakım serumu nasıl kullanılır, boom butter cilt bakım serumu, boom butter cilt bakım serumu kullananlar, herbal science boom butter cilt bakım serumu 20 ml
Paylaş
 

HERBAL SCIENCE BOOM BUTTER  CİLT BAKIM SERUMU NEDİR?

Herbal scıence boom butter cilt bakım serumu, içerisindeki doğal yağlar sayesinde cildinizin doğal nem dengesine kavuşmasına ve daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür.

SERUM KULLANMANIN CİLDE ETKİLERİ NEDİR?             

 Serumlar, direkt olarak epidermis dediğimiz üst derinin daha derinlerinde oluşan pigmentasyon, yaşlanma kaynaklı lekeler, derin kırışıklıklar gibi sorunları hedef alacak şekilde formüle edilir.  Bu sebeple serumlar yaşlanma karşıtı bakımın vazgeçilmez bir parçasıdır. Çoğumuz serumları kremlerden daha yoğun bir bakım olarak bilsek de yapı olarak küçük moleküller içerdikleri için kremlerden daha hafiftirler. Bu sebeple cildin daha derin tabakalarını besleyebilirler. Serum sonrası krem uygulaması, cilde nemi boomlama noktasında önereceğimiz diğer önemli  bir destektir.

herbal science boom butter cilt bakım serumu kullananlar, herbal science boom butter cilt bakım serumu, herbal science boom butter cilt bakım serumu nedir, herbal science boom butter cilt bakım serumu ne işe yarar, herbal science boom butter cilt bakım serumu fiyatı, herbal science boom butter cilt bakım serumu yorum, herbal science boom butter cilt bakım serumu yorumları, herbal science boom butter cilt bakım serumukullanıcı yorumları, herbal science boom butter cilt bakım serumu kullananlar, herbal science boom butter cilt bakım serumu kullananların yorumları, herbal science boom butter cilt bakım serumu nasıl kullanılır, boom butter cilt bakım serumu, boom butter cilt bakım serumu kullananlar, herbal science boom butter cilt bakım serumu 20 ml

DOĞAL YAĞLARLA CİLT BAKIMININ ÖNEMİ NEDİR?

Cilde ışıl ışıl bir görünüm kazandırmak için asırlardır kadınların güzellik sırlarından biri olan doğal yağlar mucizevi bir bakım sağlar. Cildin besleyici maddeleri almasını sağlamak için değerli yağlarla bakım yapılması oldukça önemlidir. Çoğunluğun bildiği ve yoğun olarak kullanılan doğal  yağların ortak özelliği, tüm cilt türleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmeleridir. Cildin tipi ne olursa olsun her cildin sebum dengesinin korunması önem arz etmektedir. Bu dengeyi en doğal yollarla sağlamak yine öz yağların sayesinde olmaktadır. İçlerinde cilde yararlı vitaminleri doğal olarak barındıran öz yağlar cildin nem dengesine katkı sağlarken cildin yenilenmesi ve elastiki özelliğini yeniden kazanması için önemli bir destek sunar.

BOOM BUTTER CİLT  BAKIM SERUMU HANGİ DOĞAL YAĞLARLA BOOMLUYOR?

-HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı cildi nemlendirir ve ciltte herhangi bir hasar oluşmasının önüne geçer. Hindistan cevizi yağını vücut kolayca emdiği için, sert ciltlerin nemlenmesine yardımcı olur. Ciltte hassasiyet oluşturan cilt problemlerinin oluşmasını da engellemeye  yardımcı olur.. Eğer gebelik döneminde hindistan cevizi yağı kullanılırsa, hamilelik sonrası ortaya çıkacak olan gebelik çatlakları ortadan kalkabilir. Hindistan cevizi yağı tıraş sonrasında losyon gibi kullanılabilir. Vücutta tahriş olmuş bölgelerin tedavisini sağlar. Hindistan cevizi yağı yaralara, sivilcelere ve sinek ısırıklarına iyi gelmektedir.

-SHEA BUTTER

Kirli havanın cilt üzerindeki olumsuz etkilerini önlemeye yardımcı olur. Kaşıntılı ve döküntülü derinin rahatlamasına yardımcı olur. Yüksek nemlendirme özelliği ile cilt kuruluğunun giderilmesine destek verir. Cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına zemin hazırlar.  Güneşin ve soğuk havanın zararlı etkilerinin giderilmesine destek olur. Cilt tonu eşitsizliklerinin dengelenmesine, leke ve kızarıklıkların önlenmesine zemin oluşturur. Bu sayede cildin doğal yağ dengesinin sağlanmasına destek verir. İçerik özelliği sayesinde   yaşlanma etkilerinin azaltmasına yardımcı olur.

-AVOKADO

İçerdiği E ve D vitaminleri sayesinde cilt dokusunu destekleyerek, cildi nemlendirir ve yumuşamasına yardımcı olur. Cildin kolejen üretimini destekleyerek cildin esneklik kazanmasına destek verir. Kaşıntılı deride yatıştırıcı etkisi vardır. Günlük ve düzenli kullanımda cilt koruyucu etkisi gözlenir. Avokado yağı, yaşlılık lekeleri, ince çizgiler ve kırışıkların azaltılmasına yardımcı olur.

-JOJOBA

Ciltteki leke, yanma, kuruma ve dökülmeyi engellemeye yardımcı olur. Cildi temizlerken nemlendirir ve besler. Cildin yağ dengesini korur. Cildin esneklik kazanmasını destekler. Yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olurken yenilerinin oluşumunun engellenmesine  destek verir. Cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur

-KAYISI

. Kayısı yağı cildi tahriş etmeyen yatıştıran bir yağdır. Hassas ciltlerin yanı sıra kuru cilt yapısına sahip olan kişiler için ideal bir cilt bakım yağı olan kayısı yağı, duş sonrasında cilde uygulandığında cildinizde yağ hissi bırakmaz. Cilt tarafından emilen ve cilt üzerinde hızlı bir şekilde yayılan kayısı yağı, cildin yağ oranını dengelemeye yardımcı olur. Aynı zamanda cildin renk tonunu ayarlamaya destek verir.  Kayısı yağı cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken, cilt dokusunu destekleyerek kırışıklıkların azalmasına zemin oluşturur. Göz altında meydana gelen siyah halkaların ortadan kalkmasına yardımcı olan kayısı yağı, aynı zamanda göz altında oluşan şişliklerinde azalmasına destek verir.

-BUĞDAY

.  Zengin içeriğiyle öncelikle yaşlanma karşıtı ürünlere güçlü bir destektir. Cildi besler ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.  Cildi güneş ve rüzgârın zararlı etkilerine karşı destekler.

-ZEYTİNYAĞI

Zeytinyağının en öne çıkan faydası olarak elbette “nemlendirme” diyoruz. İçerdiği güçlü yağ asitleri sayesinde cilde yoğun şekilde işleyerek cildini derinlemesine nemlendiriyor. Cilt döküntüleri, kaşıntı ve kızarıklık gibi inatçı sorunların yatışmasında ve giderilmesinde önemli bir rol üstleniyor. E vitamini sayesinde cildi yumuşatan ve onaran zeytinyağı, güneş lekelerinin ve renk tonu eşitsizliklerinin giderilmesinde oldukça etkilidir.  İçerik yapısı itibariyle cildin elastikiyet kazanması ve sıkılaşması için yardımcı olur.

  HERBAL SCIENCE BOOM BUTTER CİLT BAKIM SERUMUNUN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

 • 7 DOĞAL YAĞ
 • MAXİMUM NEM
 • BESLEYİCİ BAKIM
 • TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUNLUK
 • DAMLALIKLI PRATİK AMBALAJ
 • YÜZ VE BOYUN BÖLGESİ
 • GÜNLÜK KULLANIMA UYGUNLUK

HERBAL SCIENCE BOOM BUTTER CİLT BAKIM SERUMU HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

 • CİLT KURULUĞU
 • SİYAH NOKTA
 • CİLTTE KIZARIKLIK
 • CİLTTE PULLANMA
 • CİLT TONU EŞİTLEME
 • LEKE
 • CİLT HASSASİYETİ

 

 HERBAL SCIENCE BOOM BUTTER CİLT BAKIM SERUMUNUN CİLDE ETKİLERİ 

Boom  butter cilt bakım serumumuz, içerisindeki doğal yağlar sayesinde cildinizin  yağ dengesini korumasında ve ihtiyacı olan neme kavuşmasında son derece faydalı bir üründür. Cildimizin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasında yardımcı olacak bakımı sunan serumumuz, bu bakımla birlikte cilt lekeleri, kırışıklık renk tonu eşitsizliklerinde destek verecektir. Serumumuz   güneş ve rüzgârın vermiş olduğu zararlardan daha az etkilenmenize yardımcı olurken, kızarıklık ve siyah nokta sorunlarında kullandığınız diğer ürünlerinize destek olacaktır.

 

HERBAL SCIENCE BOOM BUTTER CİLT BAKIM SERUMU NASIL KULLANILIR?

Cildinize oval hareketlerle masaj yoluyla ihtiyaç duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz. Gece temiz cilde gündüz ise makyaj yapmadan önce kullanabilirsiniz.  Serumun cilde olan etkisini arttırmak için serumun emilimi sonrası nemlendirici krem uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

HERBAL SCIENCE BOOM BUTTER CİLT BAKIM SERUMUMUNU NASIL MUHAFAZA EDERİM?

Öncelikle serumunun yapısını koruyabilmesi ve cilde doğru etki etmesi için saklama koşulları önem gösteriyor. Serumunuzu nemden uzak ve karanlık ortamda muhafaza etmelisiniz. Kimi ürünler buzdolabında saklanmak için uygun olsa da serumları buzdolabına koymamak gerekiyor. Fazla soğuk nedeniyle katılaşma yapabiliyor ya da kıvamları bozuluyor. Kolay ulaşmak için bakım ürünleri genellikle banyo dolaplarında yer alır ama boom butter cilt bakım serumunun nemden uzakta muhafaza edilmesi gerektiği için banyo dolabında saklanmasını da tavsiye etmiyoruz. Nemsiz ve ışık almayan bir dolapta, oda sıcaklığında saklamanız serumun yapısını koruması için önem taşıyor.

HERBAL SCIENCE BOOM BUTTER CİLT BAKIM SERUMU KULLANANLARIN YORUMLARI

KULLANICI YORUMU: çok rahatlatıcı bir ürün kuruyan ve pul pul olan cildime çok iyi geldi ilk kullanımda bile farkı gösteriyor ^.^

KULLANICI YORUMU: harika bir ürün mutlaka alın inanılmaz nemlendiriyor ve sürdüğünüz de yağlı bir his bırakmıyor emilimi de çok kısa sürüyor

KULLANICI YORUMU: O kadar güzel nemlendiriyor ki anlatamam size. Benim cildim aşırı kuru. Pul pul dökülüyordu. Ama bu ürünü kullandım kullanalı yüzüm o kadar güzel ki anlatamam. Alın aldırın o derece.

KULLANICI YORUMU: İki ya da üçüncü serumdayım. Çatlaklarıma düzenli uyguluyorum. Cilt kuruluğuma da çok iyi geldi.

KULLANICI YORUMU: Krem gibi serum da tam bir mucize stogum azalınca psikolojim bozuluyor gelip gidip dolabı kontrol ediyorum resmen bagımlılık yapan bir markasın PROCSİN

KULLANICI YORUMU: Kokusu diğer boomlar gibi çok iyi ben vaov şöyle güzel bir etki yaptı diyemem cildim çok sorunlu bir cilt çünkü ama etkisi yapısı beni iyi hissettiriyor ve en önemlisi sivilceli yapısı olan cildimde artı bir sivilce çıkartmıyor

KULLANICI YORUMU: Havanın soğuk olduğu günlerde özellikle elim bu ürüne gidiyor çünkü nemlendirmesi gerçekten harika. Asla yağlı bir his bırakmıyor ve yüzünüz ışıl ışıl parlıyor bayılıyorum bu yağa tekrar tekrar alacağım bir ürün

KULLANICI YORUMU: gece yatmadan önce tırnaklarıma sürüp biraz masajla tırnak etlerimi ittiriyorum. sonrasinda kavanoz formundaki kremi ellerime yediriyorum. bu serum hem tırnaklarımı besleyip daha sağlıklı uzamasını sağlıyor hem de tırnaklarıma doğal bir ışıltılı katıyor. tırnaklarıma bakım yağının yerini kesinlikle aratmıyor. Bu serumu bir de bu şekilde deneyin şiddetle tavsiye ederim. teşekkürler procsin

 

Bu yazı 1862 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM