İmex Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

mex krem, imex krem fiyat, imex krem ne işe yarar, ımex krem kullananlar, imex krem ekşi, imex krem satın al, ımex krem fiyat 2021,imex krem eczane fiyatı, imex krem içeriği, imex krem reçetesiz alınır mı
Paylaş
 

imex krem, imex krem fiyat, imex krem ne işe yarar, ımex krem kullananlar, imex krem ekşi, imex krem satın al, ımex krem fiyat 2021,imex krem eczane fiyatı, imex krem içeriği, imex krem reçetesiz alınır mı

İmex Krem Nedir?

100 gram İmex krem, aktif bileşen yani etken madde olarak 3.0 g tetrasiklin hidroklorür içerir. Bu krem enflamatuar özellikler sergiler. Bu kremin kullanım alanları lokal akne tedavisidir. İltihaplı sivilceler üzerinde oldukça etkilidir. Bu akne kremi, birçok kullanıcı için faydası olan bir ilaçtır. Krem ile ilgili ayrıntıları bu makalede bulabilirsiniz.

mex krem, imex krem fiyat, imex krem ne işe yarar, ımex krem kullananlar, imex krem ekşi, imex krem satın al, ımex krem fiyat 2021,imex krem eczane fiyatı, imex krem içeriği, imex krem reçetesiz alınır mı

İmex Krem Ne İşe Yarar?

Bu ilaç hafif ila orta derecede akne tedavisinde kullanılır. Diğer akne tedavileri ile kombinasyon halinde kullanılabilir. Cilde uygulandığında, benzoil peroksit, akneye neden olan bakteri miktarını azaltarak ve cildin kurumasına ve soyulmasına neden olarak çalışır.

İmex sivilce kremini kullananların neredeyse tamamı, bu kremin sivilceler üzerinde büyük bir etkisi olduğunu söyledi. Antibiyotik özellikleri belirgindir. Açık ten renginiz varsa, bu ürünü fondöten ya da makyaj bazı olarak kullanabilirsiniz.

Ancak aşırı kullanım cilt alerjilerine neden olabilir. Yatmadan önce sivilce kremi, akneli bölgeye uygulanmalıdır. Yüz bölgesinde sivilce, cilt lekeleri, kabarcıklar ve koyu lekelerin tedavisinde kolayca kullanabilirsiniz.

İmex Krem Muadili

  • ACNEDUR 20 gr merhem
  • AKNESILEX 30 mg/G merhem
  • DURUMEX %3 merhem (20 G)
  • IPUREX %3 merhem (20 G)
  • NOACNE %3 20 gr merhem

İmex Krem Fiyatı

İmex kremin fiyatı 176,86 TL’dir.

İmex Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: yuzunuzde ten renginde bir tabaka olusturuyor surdugunuzde. rengi ten rengine uygun olanlar kapatici niyetine gunluk hayatinda kullanabilmekte lakin benim ten rengime uygun olmadigi icin geceleri kullaniyorum. yastikta iz birakiyor aman dikkat. ama oldukca etkili tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: kapatıcı olarak kullanıyormuş.şaşırdım şu anda. o kadar yağlı o kadar vıcık vıcık ki. çok çok kuru ciltlerde belki diye düşünüyorum.

Kullanıcı Yorumu: sivilceleri kurutan bir krem. ama öyle iz bırakıyor ki değdiği yeri çıkartmak ne mümkün. işe yarama konusunda ise eh işte. ilk gün hafifletiyor daha sonra kabuk gibi olup kopuyor. yapısı çok yağlı olmasına rağmen sivilceyi kurutması ilginç.

Kullanıcı Yorumu: yaklaşık 5. tüpümde olduğum biricik kremim. ben bu kremi kapatıcı olarak sivilcelerimin üstüne uyguluyorum ten makyajım bitti bile. hem de vicdanım rahat kendisi bir ilaç olduğu için. sivilce üzerindeki etkisi ise hiç fena sayılmaz sivilcelerimin daha hızlı iyileşmelerini sağlıyor

Bu yazı 1648 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM