İsotrexin Jel Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

isotrexin jel krem kullananlar
Paylaş
 

isotrexin jel, ısotrexin jel fiyat, isotrexin jel muadili, isotrexin jel satın al, isotrexin jel fiyatı 2020, ısotrexın jel kullananlar, ısotrexın jel nedir, isotrexin jel içeriği, isotrexin jel ilaç rehberi, isotrexin jel ne kadar, isotrexin jel kullanımı, ısotrexın jel kullananlar kadınlar kulübü,isotrexin jel kullanım süresi, isotrexin jel kullananlar ekşi, isotrexin jel hamilelikte kullanımı, isotrexin jel son kullanma tarihi, isotrexin jel krem kullananlar, ısotrexın jel ne için kullanılır, isotrexin jel ve imex kullananlar, isotrexin jel yorum, ısotrexın jel kullanıcı yorumları

İsotrexin Jel Krem Nedir

İsotrexin jel krem, vücutta iltihap oluşumuna sebep olan kimyasalların etkilerini azaltır ve bakterilerin cilt üzerinde yayılmasını engeller.

isotrexin jel krem kullananlar

İsotrexin Jel Krem Ne İşe Yarar

İsotrexin jel krem, Hafif ve orta şiddetli sivilce (Akne) tedavisinde ve ciltte görülen iltihaplı veya iltihapsız bozuklukların  tedavisinde etkilidir. Komedon (cilt altındaki yağ ile kir tabakasının birleşmesinden oluşan siyah noktalar), püstül (içi irinle dolu kabarcık) ve papüllerle (deride küçük, kenarları iyice belli kabartılar) birlikte görülen Akne vulgaris (sivilce) tedavisinde kullanılır.

İsotrexin Jel Krem İçeriği

İsotrexin jel krem içeriğindeki etken maddeler Eritromisin, İsotretinoin’dir.

İsotrexin Jel Krem Fiyatı

İsotrexin jel krem 2021 güncel satış fiyatı, 25.03 TL’dir.

İsotrexin Jel Krem Nasıl Kullanılır

İsotrexin jel kremi kullanmadan önce tedavi edilecek bölgeyi su ile temizleyip kurutunuz. Daha sonra jeli ince bir film tabakası halinde ilgili bölgeye sürünüz.

Günde bir veya iki kez uygulayınız.. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız.

İsotrexin Jel Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: jel kıvamındaki sivilce ve sivilce lekelerini tedavi etmek için kullanılan ilaç. içeriğinde roaccutane’da bulunan isotretinoin maddesi bulunmaktadır. bu madde %0,05 oranında bulunuyor. oldukça düşük bir oran yani. geceleri sürülmesi daha uygundur. çünkü sürdükten sonra güneşe çıkmamak gerekiyor. inanılmaz derecede alkol kokuyor. öyle ki sürerken kokusundan gözlerimden yaşlar geliyordu. burnumun direği sızlıyordu. kuruyunca yüzü acayip geriyor. mimik yapmak zorlaşıyor. sabah kalktığınızda sürdüğünüz yerlerden jelatin gibi sıyrılmış olduğunu görüyorsunuz. acayip bir ilaç. etkisine gelince ne işe yaramaz, ne de mucizeler yaratır diyebilirim. sivilcelerim her akşam düzenli sürsem de yine rutin iyileşme hızında iyileşti. ama bir miktar gözeneklerimi küçülttüğünü söyleyebilirim.

Kullanıcı Yorumu: benzamycin adlı ilacın muadilidir.benzamycin doktor reçetesi olmadan 37 liraya,reçeteyle 9 lira farkla alınabilir.ama isotrexin jel reçeteyle alınırsa fark alınmıyor.ikisinin de yapısı aynıdır,ancak isotrexin hazır jeldir,benzamycin’i evde karıştırarak hazırlamak gerekir.bu yüzden benzamycin zahmetlidir,o kadar para bayılıp bir de doğru karıştırmama riski vardır.

Kullanıcı Yorumu: ben çok memnun kaldım. aknilox’a göre cildimi daha az kuruttu. ama sivilcelerimi iki, üç günde kurutuyor. ben bütün yüzüme değil de sivilcelerimin üzerine sürüyorum genelde.

Kullanıcı Yorumu: clindoxyl ile birlikte dönüşümlü kullandığım pek sevdiğim sivilce kremi. jel kıvamını ve sivilcelermi kurutması seviyorum. kokusu biraz ağır fakat sanki yüzümü temizliyo hissine kapılıyorum. bir gece bunu bir gece clindoxyli sürüyorum. 2 aylık tedavinin 3. haftası bitti henüz tam anlamıyla iyileşme yok ama bakalım ne kadar işe yarayacak

Kullanıcı Yorumu:geçen yıl roaccutane kullanmadan önce sivilcelerimi geçirmede bir işe yaramayan, şuan yavaş da olsa izlerimi geçiren ürün.

Kullanıcı Yorumu:temizlemesi zulüm olan sivilce düşmanı olduğu söylenen jel. ben pek de bi düşmanlık kısmını göremedim. bi benzamycin değil yani.sivilcem çıktığında üstüne sürüyorum,genelde ertesi güne bi farklılık olmuyor. ama benzamycin sürdüğümde ertesi güne mutlaka bir farklılık görüyorum

Kullanıcı Yorumu: cilt doktorları tarafından verilen, jel kıvamında olan sivilce ilacıdır. yazın kullanılması önerilmez, soyucu etkisi de olduğu için güneş lekesine sebep olur.

Bu yazı 1890 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM