Kenacort Krem Nedir, Kenacort Krem Ne İşe Yarar, Kenacort Krem Fiyatı ve Kenacort Krem Kullanıcı Yorumları

Kenacort krem nedir, Kenacort krem ne işe yarar, Kenacort krem fiyatı, Kenacort krem kullanıcı yorumu
Paylaş
 

Kenacort krem, kenacort krem ne işe yarar, kenacort krem fiyat, kenacort krem ne için kullanılır, kenacort krem fiyat 2021, kenacort krem nasıl kullanılır, kenacort krem prospektüs, kenacort kremi ne işe yarar, kenacort krem kullananlar, kenacort krem aft

Kenacort Krem Nedir?

Kenacort krem, vücutta kızarıklık, şişlik ve iltihaba sebep olan kimyasalların etkilerini azaltan bir ilaçtır. 

Kenacort krem nedir, Kenacort krem ne işe yarar, Kenacort krem fiyatı, Kenacort krem kullanıcı yorumu

Kenacort Krem Ne İşe Yarar?

Kenacort krem, Ağız içerisindeki takma diş veya yaralanmalar sonucu oluşan yaraların üzerine sürüldüğünde koruyucu bir tabaka oluşturarak etkisini gösterir. Kenacort-A Orabase, iltihap ve doku kaybıyla birlikte görülen ağız yaralarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Kenacort Krem İçeriği

Kenacort krem içeriğinde,

  • Etkin madde: Her 1 gram yumuşatıcı diş patında 1 mg (% 0.1) triamsinolon asetonid
  • Yardımcı maddeler: Orahesif toz (Jelatin toz tip-A, pektin, sodyum karboksi metil
    selüloz), plastibase (mineral yağ ve polietilen bakalit)

Kenacort Krem Fiyatı

Kenacort krem fiyatı, 10.77 TL’dir.

Kenacort Krem Nasıl Kullanılır?

Kenacort kremi kullanmadan önce ağzınızın içinde tedavi edilecek bölgeyi kurulayınız ve ufak bir miktar alıp parmağınız ile sürünüz. Ovalamayınız. Uygulamanın ardından bir şey yemek ve içmekten kaçınınız. Ağızda uzun süre kalmasını sağlamak için yemekten sonra uygulayınız.

Kenacort Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: etkin maddesi triamsinolon asetonid olan, ağız içindeki bütün yaralar için gayet etkili bir pomadtır. yara yüzeyine yapışır ve tükürükle birlikte yutmayız, bu şekilde diğer ilaçlardan daha etkili olduğunu düşünüyorum. tadı ve yapısı bence biraz mide bulandırıcı ama aft yaralarına bundan daha etkilisini tanımıyorum.

Kullanıcı Yorumu: bağışıklığım düştüğünde çıkan tüm aftlardan kurtarıcım. ne yaptılar nasıl yaptılar bilmiyorum ama gerçekten çok iyi!

Kullanıcı Yorumu: içinde kortikosteroid barındırdığı için çok sık kullanılmaması gereken ağız pomadı.

Kullanıcı Yorumu:onun dışında tadı gerçekten çok kötü sanki sürdüğünüz yer yapışmış gibi bi his oluyo. ben genellikle çok büyük ve ağrılı aftlarda kullanıyorum. gece sürüyorum sabaha küçülmüş oluyo. iki güne de iyileşiyo.

Kullanıcı Yorumu: aftlar için birebirdir..yaklaşık on yıldır kullanıyorum..

Kullanıcı Yorumu: bunu bir kaç kere ağız yaralarım ve aftlarım için kullanmıştım. jel yapısı ağzınıza sürdüğünüz an bi katman oluşturuyor. ben hemen yıkamak istemiştim ama öyle bir donuyor ki temizleyemiyorsunuz ama zamanla alıştım kullanmaya.

Kullanıcı Yorumu: 29 yaşına kadar hayatında bir kere bile uçuk çıkarmadım, ne zaman agir ateşli bir hastalık geçirdim ve dudaklarım yara içinde kaldı o günden sonra bur duruma aşırı sinirlendiğimde ya da strese girdiğimde uçuk çıkarıyorum.

Kullanıcı Yorumu: bu ilacı da boyle bir vesile ile öğrendim. tereyağı kıvamında berbat bir tadı olan ilaç. uçuk çıkacağını farkettiğiniz zaman uygulamaya başlayınca daha etkili oluyor. dudak için kullanıldığında sürüldüğü bölgeyi çok fazla kuruttuğu için sadece uçuk üzerine uygulamak gerekiyor yoksa dudaklar yol yol soyuluyor.

Kullanıcı Yorumu: hic kullanmayı sevmedigim ama çantamda düzenli olarak bulunan tek ilaçtır kendisi.

Kullanıcı Yorumu: 29 yaşına kadar hayatında bir kere bile uçuk çıkarmadım, ne zaman agir ateşli bir hastalık geçirdim ve dudaklarım yara içinde kaldı o günden sonra bur duruma aşırı sinirlendiğimde ya da strese girdiğimde uçuk çıkarıyorum. bu ilacı da boyle bir vesile ile öğrendim. tereyağı kıvamında berbat bir tadı olan ilaç. uçuk çıkacağını farkettiğiniz zaman uygulamaya başlayınca daha etkili oluyor. dudak için kullanıldığında sürüldüğü bölgeyi çok fazla kuruttuğu için sadece uçuk üzerine uygulamak gerekiyor yoksa dudaklar yol yol soyuluyor. hic kullanmayı sevmedigim ama çantamda düzenli olarak bulunan tek ilaçtır kendisi.

Bu yazı 2246 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM