Lidorin Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Lidorin krem nedir, Lidorin krem faydaları, Lidorin krem yorumları, Lidorin krem kullananlar
Paylaş
 

Lidorin krem, lidorin krem fiyat, lidorin krem kullananlar, lidorin krem ne işe yarar, lidorin krem muadili, lidorin krem yorumları, lidorin krem ne kadar, lidorin krem al, lidorin krem satın al, lidorin krem kullananlar yorumları

Lidorin Krem Nedir?

Lidorin krem, hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan (lokal anestezik) bir ilaçtır. Cilt yüzeyinin kısa süreli uyuşmasını  sağlar.

Lidorin krem nedir, Lidorin krem faydaları, Lidorin krem yorumları, Lidorin krem kullananlar

Lidorin Krem Ne İşe Yarar?

Lidorin krem, cilt yüzeyinin kısa süreli uyuşmasını  sağlar. Lidorin krem, bacak ülserinde (temizlemeyi kolaylaştırmak için) ağrıyı gidermek ve penis veya vajinanın yüzeyini uyuşturmak, enjeksiyon ve diğer medikal prosedürler sırasında acıya karşı cildi uyuşturmak için kullanılır.

  • Lidorin Krem kullananlar bölgesel lokal anestezi etkisi ile geçici uyuşma imkanına sahip olabilirler.
  • Aşırı kaşıntıya neden olan cilt hastalıklarında sıklıkla reçete edilebilmektedir.
  • Cildin üst katmanında oluşan ileri düzey cilt hastalıkları, ağrılı cilt dokuları, pullanma, sertleşme sorunlarının tedavisinde kullanılmaktadır.
  • Cilde uygulanacak cerrahi operasyonlar öncesi, sırası ve sonrasında kullanılabilmektedir.
  • Son yıllarda epilasyon işlemlerinin acılarını azaltmak amacıyla sıklıkla uygulanabilmektedir.

Lidorin Krem İçeriği

Lidorin kremin etken maddesi, Lidokain ve Prilokain hidroklorür‘ dür.

Lidorin Krem Fiyatı

Lidorin krem 2021 güncel satış fiyatı, 22 TL’dir.

Lidorin Krem Nasıl Kullanılır?

Lidorin kremi uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Parmak ucuyla ince bir tabaka halinde  sürünüz. Üzerini kremi kaplayacak şekilde bir sargıyla kapatınız. 30 dakika sonra sargıyı kaldırınız. Kremi gazlı bez veya pamuk ile temizleyiniz. Uyuşma başlamıştır.

Lidorin Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Evet çok başarılı bir ürün , eczacim benim için elinde her zaman Lidorin Krem bulunduracagini söyledi

Kullanıcı Yorumu: etken maddesi lidokain ve prilokain hidroklorür’dür. hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan (lokal anestezik) bir ilaçtır. cilt yüzeyinin kısa süreli uyuşmasını sağlar.

Kullanıcı Yorumu: bacak ülserinde ağrıyı gidermek, penis veya vajinanın yüzeyini uyuşturmak, enjeksiyon ve diğer medikal prosedürler sırasında acıya karşı cildi uyuşturmak için kullanılır.

Kullanıcı Yorumu: ayriyeten lazer epilasyon sirasinda emla’dan daha fazla ise yaradigi tarafimca test edilip onaylanmistir. surdukten sonra, tavsiye edilmesine ragmen, sarip sarmalamama bile gerek kalmadi. emla’yi surdukten sonra sarmazsak hicbir ise yaramiyor.

Bu yazı 1563 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM