Lierac Çatlak Kremi İşe Yarıyor Mu – Fiyatı – Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Hamilelik döneminde alınan fazla kilolardan dolayı pek çok kadının vücudunda çatlaklar meydana gelir. Son dönemlerde çatlaklar için oldukça etkili olduğu söylenen Lierac markasının Phytolastil gerisinin pek çok ürünü gibi krem formlu olan çatlaklara karşı etkili kremi çok merak edilenler arasında. Bu yüzden biz de sizler için Lierac çatlak kremi hakkında biraz araştırma yaptık. Bu anlamda Lierac çatlak kremi nedir, Lierac çatlak kremi işe yarıyor mu, Lierac çatlak kremi nasıl kullanılır, Lierac çatlak kremi fiyatı, Lierac çatlak kremi kullanıcı yorumları, Lierac çatlak kremi yan etkileri nelerdir gibi aklınıza takılan pek çok soruya cevap olmak adına uzun bir araştırma sonucu bu yazıyı kaleme aldık.

Lierac Çatlak Kremi İşe Yarıyor Mu?

Hamilelik döneminde alınan kilolar dolayısı ile vücutta özellikle karın, kalça ve bacak bölgesinde çatlaklar meydana gelebiliyor. Kilo alırken vücudumuzun ne kadar nemli olması ne kadar esnek olduğuyla doğru orantılıı. Bu anlamda hamilelik döneminde yavaş yavaş kilo alırken cildi de derinden ve doyasıya nemlendirmek gerekiyor. Lierac çatlak kremi pekçok hamile kadından tam not almış mükemmel bir çatlak önleyici krem. Ayrıca aynı serinin jel formunda olan yine çatlak önleyici bir bakım ürünü daha bulunuyor. Ambalaj içerisinde bulunan ürün miktarı bakımından oldukça ekonomik olan Lierac çatlak kremi kullanıcılarından tam not aldı.

Lierac Çatlak Kremi Fiyatı

Dün hakkında araştırma yaparken pek çok farklı fiyata denk gelmiş olabileceğinizi düşünüyorum. Özellikle ürün eczanelerde internette bulabileceğiniz fiyatlardan çok daha pahalıya satılıyor. Buda sanırım internetteki satış hızı yani sürümden kaynaklanan fiyat farkı. İnternetten güvendiğiniz bir web sitesinden satın almayı düşünürseniz ortalama olarak fiyatı 225 veya 300 tl arasında değişiklik gösteriyor. Lierac çatlak kremini set halinde almak isterseniz fiyat çok daha ekonomik oluyor.

Lierac Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları

Sibel : kimliğimin ikinci ayından itibaren kullanmaya başladığım Lierac çatlak kremi sayesinde tek bir çatlağım bile yok. Lierac çatlak krem haricinde herhangi bir krem kullanmadığım için çatlaklarını önleyen tek krem budur diyebiliyorum gönül rahatlığı ile. Tüm hamile kadınlara tavsiye ediyorum ve ayrıca ergenlik çağında ki genç kızlara da.

Buket : bütçemi biraz zorlasa da Lierac çatlak kremi çevremdeki herkes o kadar çok tavsiye etti ki bir şekilde satın aldım. Özellikle kilo almaların bariz bir şekilde arttığı aylardan itibaren kullandığım tek çatlak kremi budur. Üçbeş tane çok derin olmayan ince çatlak çizgilerimin dışında hiçbir çatlak çizgim yok. Bu yüzden satın almak isteyen herkese Lierac çatlak kremi tavsiye ediyorum alın aldırın.

Nilgün : 13-14 yaşlarındayken hızla boy atmaya ve kilo almaya başladığım için vücudumda çatlakların olabileceğini daha önceden biliyordum. Ablamın eczacı olması gibi bir şansım bulunduğu için hemen bana bu kremden getirmişti. Ergenlik dönemi boyunca yaklaşık 2,5 – 3 yıl düzenli olarak her gün kullandım ve şu an hiçbir çatlağım yok.

Bu yazı 3949 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] Krem sayesinde araştırırken bulduğumuz bir diğer kullanıcı yorumlarına yönelik makeleye de buraya tıklayarak […]

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM