Magnis Krem Nedir, Magnis Krem Ne İşe Yarar, Magnis Krem Fiyatı ve Magnis Krem Kullanıcı Yorumları

Magnis krem nedir, Magnis krem ne işe yarar, Magnis krem fiyatı, Magnis krem muadili, Magnis krem kullananlar, Magnis krem yorumları
Paylaş
 

Magnis krem, magnis krem ne işe yarar, magnis krem ekşi, magnis krem kullananlar, magnis krem fiyat 2021, magnis krem prospektüs, magnis krem süslü, magnis krem muadili, magnis kremi ne işe yarar, magnis krem sivilce izleri

Magnis Krem Nedir?

Magnis krem, bakterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek, bakterilerin neden olduğu iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotiktir.

Magnis krem nedir, Magnis krem ne işe yarar, Magnis krem fiyatı, Magnis krem muadili, Magnis krem kullananlar, Magnis krem yorumları

Magnis Krem Ne İşe Yarar?

Magnis krem,

 • sivilceler (akneler),
 • yüzde bilhassa alın bölgesinde,
 • alna ya da enseye yakın kıl köklerinde,
 • erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi,
 • genital bölge,
 • sırt gibi kir ve yağın yoğun olduğu yerlerdeki bakterilerin etkinliği sonucu oluşan içi irin dolu kabartılar ve
 • pembe-kırmızı kabartılarla belirgin sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesi için kullanılmaktadır.

Magnis Krem İçeriği

Magnis krem içeriğindeki etken madde Nadifloksasin‘ dir. 

Magnis Krem Fiyatı

Magnis krem 2021 güncel satış fiyatı, 38.45 TL’dir.

Magnis Krem Nasıl Kullanılır?

Magnis kremi sürmeden önce sivilceli yerleri su ile arındırıp, temiz bir havlu ile kurulamalısınız. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayınız.

Magnis Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: cildiyeye gittiğimde sivilcelerimden şikayetçiydim gece için başka bir krem, gündüz kullanmam için de bu kremi verdi.ilk zamanlarda hap ile birlikte kullandığım için işe yaradığını düşündüm.sabah sürüyordum,5-6 saat kadar bu kremleydim.güneşe çıkılmaması gerekiyor ve yüzde çok uzun süre kaldığı zaman sarı renge dönüşüyor.hapım bittiği zaman diğer kremle beraber kullanmaya devam ettim 3-4 hafta kadar fakat sonuç hiçbir şeydi.gerçekten hiç mi hiç işe yaramadığını anlayınca çöpe atmak zorunda kaldım.ne beyaz uçlu sivilcelerime ne kırmızı büyük sivilcelerime ne de ufak pütürcüklü sivilcelerime hiçbir şey yapmadı.

Kullanıcı Yorumu: Bir süredir sivilce probleminden muzdariptim. Dermatolog tavsiyesiyle bu kreme başladım ancak sadece gündüzleri kullanıyordum, geceleri ise başka bir krem sürüyordum. Başlangıçta hapla beraber kullandığımdan dolayı iyi geldiğine inanıyordum. Sabah sürüp 5-6 saat kadar böyle dolaşıyordum. Bu krem sürüldükten sonra güneşe maruz kalınmaması lazımdır ve yüzünüzde fazla uzun tutarsanız sarı renge dönüşecektir. Hap bitince bu sefer öteki kremle birlikte kullanmaya başladım, 3-4 hafta boyunca böyle sürdü. Ancak zerre kadar faydası olmadı. Hakikaten en ufak bir etkisinin olmadığını farkettim ve mecburen çöpe attım. Hem kırmızı büyük sivilceler hem beyaz uçlu sivilceler hem de minik pütürcüklü sivilceler hâlâ olduğu gibi duruyor.

Kullanıcı Yorumu: Ben de Magnis krem kullananlardanım. Gerçekten başarılı bir ürün. Yalnızca 2 gün içinde cildimi lekeli ve kirli derilerden arındırmaya başlamıştı, tabii ben de bunu bekliyordum. Fakat dudaklarınıza ve etrafına uygulamayın çünkü yara olmasına sebep oluyor. Sabah-akşam sürüyordum, çok faydasını gördüm.

Bu yazı 2345 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM