Mirana Beyazlatıcı Krem Özellikleri, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Mirana beyazlatıcı krem hakkında merak ettiğiniz ve aklınıza takılan Mirana beyazlatıcı krem nedir, Mirana beyazlatıcı krem özellikleri, Mirana beyazlatıcı krem fiyatı, mirana beyazlatıcı krem kullananlar, Mirana beyazlatıcı krem kullanıcı yorumları, mirana krem nedir, Mirana beyazlatıcı krem içeriği, mirana beyazlatıcı krem şikayet, Mirana beyazlatıcı krem nasıl kullanılır ve Mirana beyazlatıcı krem kullananların yorumları nelerdir gibi aklınıza takılan tü soruların cevapları bu yazımızda.

Mirana Beyazlatıcı Krem Nedir – Özellikleri

Mirana beyazlatıcı krem %100 doğal içeriye sahip olduğu belirtilen ve yaklaşık olarak 20 dakika kadar kısa bir sürede cildinize etki ederek daha sağlıklı, daha canlı, daha aydınlık ve daha berrak bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilir oluşu özellikle bikini bölgesi kararmaları olan kişiler için oldukça iyi bir haber. Mirana beyazlatıcı kremin özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

  • Merhaba beyazlatıcı krem içerisinde bulunan hyaluronik asit ile hücrelerin yenilenmesini sağlar. Hyaluronik asit cilte nemi hapsederek uzun süreler cildin nemli olmasına yardımcı olur.
  • %100 doğal içeriği sayesinde güvenilir ve etkilidir.
  • Mirana beyazlatıcı krem ciltte varolan sivilce lekelerini azaltarak koyu renkli sevince lekelerin görünümünü yok eder.
  • Mirana beyazlatıcı kremin içerisinde bulunan C vitamini sayesinde cilt daha sağlıklı ve aydınlık bir görünüme kavuşurken koyu renkli cilt lekelerinin görünümünde azalma sağlanır.
  • Mirana beyazlatıcı krem güneş lekelerininde giderilmesinde etkilidir.

Mirana Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Meana beyazlatıcı krem için tavsiye edilen satış fiyatı 129,00 TL’dir. Fakat bu fiyat farklı zamanlarda pek çok farklı promosyon ve indirimler ile daha uygun hale getirilebiliyor. Bunun için ürünün orijinal web sitesinden temin etmeniz gerekmekte.

Mirana Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Yelda : Mirana beyazlatıcı kremi ofisteki bir arkadaşım sayesinde keşfettim. İçerisinde aleo vera jeli bulunan 100 ml’lik bir ambalajda satılan oldukça bereketli bir krem. Ben çoğunlukla geceleri yatmadan uyguluyorum. Ve tabii ki daha önceden temizlenmiş günlük kirlerinden arınmış bir cilde uygulamayı daha çok seviyorum. Cildimde sivilce lekesi veya güneş lekesi yoktu ama ilginç bir şekilde renk eşitsizlikleri vardı. Mirana beyazlatıcı krem sayesinde cildimin şu an daha aydınlık ve berrak olduğunu söyleyebilirim.

Kübra : şu sıralar çok fazla reklamına denk geldim Mirana beyazlatıcı kremi ben de çok merak ediyorum. Özellikle internetteki kullanıcı yorumlarına baktığım zaman tam olarak benim sorularıma hitap ettiğini söyleyebilirim. Yine de öğrenci olduğum için fiyatı bana göre biraz pahalı. O yüzden daha iyi bir indirim döneminde yakalarsam mutlaka satın alıp deneyeceğim deneyen varsa lütfen yazsın memnunsanız almak istiyorum ben de.

Sıla : Tatil yörelerinden birisinde yaşadığım için cildimde her yaz güneş lekesi olur ve her kış bu lekeleri gidermek için uğraşırım. Mirana beyazlatıcı krem sayesinde artık hiç böyle bir derdim yok. Kış başında alıyorum veya sonuna gelmeden cildim berrak, parlak ve capcanlı oluyor.

 

Bu yazı 2257 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM