Ocean D3K2 Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

D vitamini, vücutta önemli görevleri olan yağda çözünen bir vitamindir. Ocean Vitamin D3 ürünlerinde Koruyucu katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma verici ve ilave şeker içermez. Yetişkinler için güvenli kullanım sunar. Ocean Vitamin D3 ürünlerinde koruyucu ve taşıyıcı olarak hakiki zeytinyağı kullanılmaktadır. Damla formu ile kolay kullanım imkânı sunar.

Ocean D3K2 Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı :Güvendiğim bir marka koruyucusuz , katkısız sadece zeytinyağı içerisinde vitamin.. damlalık aparatı kutudan çıkıyor, günde 1 damla kullanmak yeterli oluyor kış aylarında.

Kullanıcı :Fiyat performe ürün. İçeriğinin bünyemdeki etkisini değerlendirebilme ihtimalim yok. Ancak eczacı arkadaşım D3 vitaminin K2 ile desteklenmesinin emilimi arttırdığını söyledi. Covid krizinden sonra kişi başı 7000 ünite yani 7 Damla almam gerektiğini de. Bu üründe fiyat/ünite oranı çok performe, bunu seçme sebebim de bu.

Kullanıcı :Günde kiloma göre tam 1 ay boyunca 9 damla olarak kullandım, 1 ay sonunda hala yarısı duruyordu, sivilcelenme oldu d vitamini kaynaklımı oldu diye bıraktım ama büyük ihtimal d kaynaklı değildi, kışa yakın kalan kısmını tekrar kulanıcam, tadına gelince acı zeytinyağı gibi, bu tür ürünlerde ağız tadı bana göre aranmaz, eczanedede aynı ürün var ama burada daha uygun, henüz d vitaminimi tekrar ölçtüremedim ama kullanmaya başlamadan önce 18’den 26 ya zar zor çıkmıştı 3 ay boyunca diğer ilaçları kullanarak

Kullanıcı :Toplum sagligindan verilen demir damlasini kullandigimizda o gun sabh olmadi. Ama bunu kullandiktan sonra bir sorun yasamadik. K2 li vitaminli olani google amcaya bakarak tercih ettik, o konuda bir saglik bilgim yok.

Kullanıcı :Bu ürünü yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Farmakolog Prof. doktorum tavsiye etmişti. İlk günlerde kendinizde bir fark hissetmiyorsunuz. Yaklaşık 3 üncü ayın başından itibaren gerçekten kendinizi değerlendirdiğinizde mutlaka bir fark görebiliyorsunuz. 3 ay önce bir satırı önce yarısını sonra diğer yarısını okuyup yazabiliyorken şimdi cümlenin tamamını aklımda tutup yazabiliyorum. Tabii bu benim şahsi tecrübem ve direkt hissettiğim etkisi. Bunun dışında da mutlaka faydası olmuştur ama hafıza konusu gibi net bir şey söylemem mümkün değil. İlaca başlamadan önce kan değerlerimde D vitamini düşük çıkmıştı. Doktorun reçete ettiği Devit-3 50.000 I.U./15 ml. eczaneden aldım, düzenli olarak kullandım ama nerede ise hiçbir etkisini görmedim. Özellikle D vitamini değerleri düşük olanlara şiddetle tavsiye ederim.

Kullanıcı :Damlalıkla kullanımı çok kolay, ben ekmeğe damlatıyorum genelde. Tadı hiç rahatsız etmiyor.

Kullanıcı :Yıllardır dönem dönem kullanıyorum. Saç dökülmesi ve halsizlik şikayetlerimi büyük oranda azaltıyor.

Kullanıcı :Zeytinyağı bazlı olması, helal dairesinde olması , K2 ile birlikteliği D3 vitamini için ilk tercihim olması için yeterlidir. Uzun zamandan beri alıyorum, kullanıyorum. Bitmeden alarak devam ediyorum.

Bu yazı 630 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM