Passiflora Şurup Kullananların Yorumları

Paylaş
 

Passiflora şurup özellikle aç karnına içildiğinde uyku vermesi ve sakinleştirici özelliği ile bilinen şuruplardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra anksiyete, uykusuzluk ve histeri tedavisinde de tutku çiçeği yani Passiflora kullanılmaktadır.

Passiflora şurubu kullanan kişilerin kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini bu yazı içerisinde sizler için bir araya getirdim. Özellikle daha önce Passiflora şurubu kullanmamış ve merak eden kişiler için faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Passiflora Şurup Kullananların Yorumların

Kullanıcı Yorumu: bitkisel içerikli olması dolayısıyla ben de pekçok farklı markanın Passiflora şurubunu kullandım. Özellikle uykuya dalmada sorun yaşadığım günlerde birer kaşık kullanarak çok rahat bir şekilde uykuya daldığımı biliyorum.

Kullanıcı Yorumu: Passiflora şurubu kullanıcı yorumumu sizinle paylaşmak istiyorum çünkü gerçekten işe yarayan ve adet görme problemi mi çözmeme yardımcı olan etkili bir şurup.

Kullanıcı Yorumu: Passiflora şurubu kullanan kişilerin en sevdiği özellik bence rahatlık hissi ve hafiflik.

Kullanıcı Yorumu: Passiflora şurubu kullandığımdan beri menepoz sürecimi çok daha hafif atlatıyorum.

Kullanıcı Yorumu: çok severek kullanıyorum Passiflora şurubu. Kullandığım zamanlar hem keyifli oluyorum hem de rahat hissediyorum.

Bu yazı 985 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM