Purito Pure C Vitamin Serum Nedir – Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Purito c vitamin serum, purito vitamin c serum nasıl kullanılır, purito vitamin c serum ne işe yarar, purito vitamin c serum fiyatı, purito vitamin c serum, purito pure vitamin c serum, purito pure vitamin c serum nasıl kullanılır, purito pure vitamin c serum kullanıcı yorumları, purito pure vitamin c serum içeriği, purito pure vitamin c serum 60ml, gibi sizlerin yaptığı en çok aramalardan yola çıkarak purito c vitamin serum hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorularınızın cevabını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Purito Pure C Vitamin Serum Nedir
Purito pure vitamin c serum içeriğideki vitamin C ve hyaluronic acit sayesinde, cildi gençleştirir. Cildi beyazlatıcı özelliği bulunur. Ayrıca içeriğindeki etken maddelerin işlevselliği ile akne izlerini, koyu halkaları ve çilleri giderir ve cilt yaşlanmasını önler.

Purito Pure C Vitamin Serum Ne İşe Yarar
Askorbik Asit:
Saf C Vitamini, Askorbik Asit, UV ışınlarından zarar görmüş cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur ve cilt tonunu aydınlatır. E vitamini, Tokoferil asetat ile sinerji oluşturarak yaşlanmayı önlemeye ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Etkiyi en üst seviyeye çıkarmak için en iyi ürün absorpsiyonu için pH seviyesi 3,5 ila 4,0 arasındadır.
Sodyum Hyaluronat:
Kendi ağırlığının 1000 katı suda tutabilme özelliğiyle ciltte suyu çeken ve tutan hyaluronik asit formudur. Nemin buharlaşmasını önler ve cildin yeterli nem dengesini geri kazandırır. Cildin suyu daha sağlıklı ve nemli tutma kabiliyetini geliştirerek, kolajen kaybını önleyerek hiperpigmentasyonu ya da akne izlerini iyileştirir.
Niacinamide:
Niacinamide, pigmentasyonu iyileştiren aktif B3 vitamini formudur. Kore Gıda ve İlaç Güvenliği Bakanlığı tarafından onaylanmış parlatıcı maddeler içerir.

Disodium EDTA, gibi çeşitli bileşenlerin bir araya getirilmesinden oluşmaktadır.

Purito Pure C Vitamin Serum Fiyatı
Purito pure vitamin c serum fiyatı 289.90 TL’dir. Dönemsel indirimlerle birlikle purito pure vitamin c serum fiyatı 249 TL ye düşmekedir.

Purito Pure C Vitamin Serum Nasıl Kullanılır
Purito pure vitamin c serumu gün içerisinde kullanabilirsiniz, ancak gündüzleri C vitamini üzerine güneş kremi sürmenizi öneririz. İlk kullanımdan itibaren net cilt tonu ve sıkı daha sağlıklı cilt sağlar.

Purito Pure C Vitamin Serum Kullanıcı Yorumları
Eda: Bu C Vitamini serumuna aşığım, cilt bakımı için favorilerimden bir tanesi olan elma meyve özü içeriyor. Kullanmaya başladığımdan beri cildim daha parlak ve ışıltılı. Ayrıca sivilce izlerim de hızla azaldı. Artı fiyat noktası miktar için şaşırtıcı. Bu ürünü seviyorum!

Betül: Bu benim en sevdiğim C Vitamini. Sabahları haftada üç kez kullanıyorum ve iki ay içinde süper kalıcı hiperpigmentasyonumun çoğu kayboldu. İlk kez gece kullanıyorsanız ve haftada yalnızca bir ya da iki kez kullanıyorsanız. Frekansı yavaşça artırabilirsiniz.

Dilek: Bu muhteşem bir ürün. Diğer pek çok serumu denedim, ama bence bu en iyisi. Düzenli kullanımdan sonra cilt rengindeki değişiklikleri görebilir.

Güler: Koyu lekeleri gerçekten azaltır ve düzenli kullanımdan sonra cildi daha parlak hale getirir. Bu, mevcut en ideal fiyatlı, nitelikli vitamin serumudur. Bu markaya güveniyorum. Ancak damlalıklı bir şişenin mevcut olması çok daha iyi olacaktır.

Bu yazı 1326 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM