Radian Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Radian krem kullananlar
Paylaş
 

radian krem, radian krem fiyatı, radian krem ne işe yarar, radian krem nerede satılır, radian krem orjinal, radian krem ekşi, radian krem ne için kullanılır, radian krem nedir, radian krem kullananların yorumları, radian krem yan etkileri

Radian Krem Nedir

Radian krem, 40 yıllık tecrübe geçmişi olan ve profesyonel bir masör tarafından hazırlanmış bir kremdir.

Radian krem kullananlar

Radian Krem Ne İşe Yarar

Uygulama tarzı kendisine has olan Radian krem bu güne kadar yüzlerce kişinin ağrılarını geçici olarak değil tamamen durdurmuştur. Her gün Radian Masaj Kremi sayesinde ağrılarından kurtulan insanların sayısı gittikçe artmaktadır. Eklem ağrısı, eklem tutukluğu ve hareket kısıtlamalarına yol açan ve yavaş ilerleyen bir eklem hastalığıdır. Dünyada en çok görülen eklem hastalığı olup, hareket sistemi (Lokomotor) sorunlarının başta gelen sebeplerindendir.

  • Bel Fıtıklarında görülen hareket kısıtlamalarını etkili uygulama yaparak ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
  • Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.
  • Geçici bir ağrı kaldırma tekniği değildir, kalıcıdır.
  • Romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılan yeni bir teşhis ve tedavi tekniğidir.
  • Boyun fıtıklarında görülen his ve güç kayıplarını kaldırır.
  • Kireçlenme (osteoartroz) vakalarında ağrıyı etkin bir şekilde tedavi ederek kaldırmaya yardımcıdır.

Radian Krem İçeriği

Radian Masaj Kremi natural bitkisel karışımlardan elde edilen Radian Masaj Kremi’nin içeriğinin tüm hakları ‘Roche’ firmasına aittir ve tamamen gizli tutulmaktadır.

Radian Krem Fiyatı

Radian krem fiyatı 19 TL’dir.

Radian Krem Nasıl Kullanılır

Radian krem, Normal bel ağrısına cevizin yarısı kadar, ayakta zaman zaman oluşan kasılmalara 2 ceviz büyüklüğünde bele ve kasan yere derinlemesine 20 dakika masaj yaparak yedirilir.

Dizlerinizde Kireçlenme, Romatizma, Damar sertliği, Siyatik, Varis, Adele Kas Ağrısı varsa, Ayaklarınıza kramp giriyorsa, uyuşma yanma ve menisküs için; Bol miktarda dizlerinize ayaklarınıza 20 dakika derinlemesine masaj yaparak yediriniz. özellikle diz kapağınızın alt ve üst adele kısmına uygulanır

Radian masaj kremi etkin içeriği sayesinde kasları gevşeterek rahatlatır. Gerilimi giderir, arılı bölgeye hareket kolaylığı sağlar harekete kısıtlılığı engeller.

Radian Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Daha önce yurtdışından getirtip kullandığım bir merhemdi. Çok faydasını gördüm. Paketleme ve kargoda herhangi bir sıkıntı yoktu ama etkisini göremedim maalesef. Yurtdışından gelen sürer sürmez ferahlama hissi veriyordu ama bu merhemde sürülmüş gibi hissetmedim. Güzel bir masaj merhemi ancak ağrıları gidermedi.

Kullanıcı: Ürünü daha önce kullanmıştım ama bu ürün herhangi bir ferahlama hissi vermedi ağrılarima azaltmada olumlu olmadı
Bu yazı 4422 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM