Travazol Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Paylaş
 

Travazol Krem Nedir?

Travazol krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan bir tür medikal kremdir. Yalnızca eczanelerde satılan bu krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Travazol krem hekim tarafından makul görülmedikçe netlikle kullanılmamalıdır. Çünkü ilacın içerisinde bulunan maddelere alerjiniz var ise rahatsızlığınız iyileşmekten çok daha kötü şeylerle sonuçlanabilir. Uçuk gibi virüse dayalı deri hastalıklarına iyi gelmez. Çocuklarda ufak yaşta görülen suçiçeği, kızamık gibi hastalıklarda netlikle kullanılmamalıdır.

Travazol Krem İçeriği

Etken maddesi İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat olan Travazol krem, likit parafin, polisorbat, vazelin, alkol, stearat ve distile su içerisinde barındırır. Mantar hastalıklarının tedavisinde oldukça başarılı sonuçlar veren bu krem, bilhassa yaz aylarında aşırı terlemede kaynaklı meydana gelen pişik problemlerinı da ortadan kaldırıyor.

Travazol Krem Nasıl Kullanılır?

Bu kremi kesinlikle hekiminiz size bildirdiği biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Krem günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

Travazol Krem Fiyatı

Reçete ile satılan travazol krem 24.70 TL’dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz

Travazol Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Mantar enfeksiyonu sırasında en işime yarayan ilaç travazol krem oldu.

Kullanıcı: Egzamamı rahatlatan ve cildimi iyieştiren travazol kremi her an çantamda bulunduruyorum.

Kullanıcı: Travazol krem benim için bir evde olmazsa olmaz kremlerden birisidir. Mantar virüsü çok illet bir şey ve bu krem benim için mantara en iyi gelen şey.

Bu yazı 2479 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM