Trosyd Krem Nedir, Trosyd Krem Ne İşe Yarar, Trosyd Krem Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Trosyd krem nedir, Trosyd krem ne işe yarar, Trosyd krem fiyatı, Trosyd krem kullanıcı yorumu, Trosyd krem yorumları
Paylaş
 

Trosyd krem, trosyd krem fiyat, trosyd krem fiyat 2020, trosyd krem bebek, trosyd krem muadili, trosyd kremi nedir, trosyd krem kullanma talimatı, trosyd krem yüze sürülürmü, trosyd krem ekşi, trosyd krem kedi, trosyd krem fiyat 2021

Trosyd Krem Nedir?

Trosyd krem, vajinal bölgede mantarların çoğalmalarını, büyümelerini engelleyen bir ilaçtır. Etkisini bölgesel olarak vajina içerisinde gösterir. Trosyd krem, kadınlarda vajinal bölgede kaşıntı ve beyazımsı akıntı ile belirgin akut (kısa süre içinde gelişen) veya kronik vajinal mantar enfeksiyonu (vulvovajinal kandidoz) tedavisinde kullanılmaktadır.

Trosyd krem nedir, Trosyd krem ne işe yarar, Trosyd krem fiyatı, Trosyd krem kullanıcı yorumu, Trosyd krem yorumları

Trosyd Krem Ne İşe Yarar?

Trosyd krem, bir mantar veya mayadan kaynaklanan enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılan antifungal adı verilen ilaç ailesine aittir. Mantar veya mayayı öldürerek veya büyümesini önleyerek çalışırlar. Trosyd krem, saçkıran (tinea corporis), ayak mantarı (tinea pedis), kasık mantarı (tinea cruris), tinea versicolor, cilttteki mayadan kaynaklanan enfeksiyon (cutaneous candidiasis) ve pişik gibi rahatsızlıkları tedavi eder.

Trosyd Krem İçeriği

Trosyd krem içeriğindeki etken madde Tiyokonazol‘ dur.

Trosyd Krem Fiyatı

Trosyd krem 2021 güncel satış fiyatı, 18.87 TL’dir.

Trosyd Krem Muadilleri

Dermo-rest Krem, Dermo-rest Tırnak Solüsyonu, Dermo-trosyd Solüsyon, Gyno-trosyd Vajinal Merhem, Tiocan Krem, Tioderma Krem, Tioderma Pudra, Tioderma Losyon ve Tiogyn Vaginal Ovül bu ürünün eşdeğeridir.

Trosyd Krem Nasıl Kullanılır

Trosyd kremi uygulamanın en uygun zamanı gece yatmadan hemen öncedir. Bu sayede merhem bütün gece vajinanın içerisinde kalacaktır.

Trosyd kremile birlikte verilen aplikatörü tamamen doldurarak gece yatmadan önce vajina içine uygulayınız. İlk uygulamada tam iyileşme sağlanamadıysa, bir hafta sonra uygulama tekrarlanabilir.

Trosyd kremin uygulanışı: Tüpün kapağını açıp plastik aplikatörü tüpün ağzına takınız. Tüpün dibinden sıkarak merhemin aplikatörün içine dolmasını sağlayınız. Aplikatörü tüpten ayırınız ve tüpün ağzını kapatınız. Sırtüstü yatarak aplikatörü yavaşça vajinanın mümkün olduğu kadar en derinine ilerletiniz. Aplikatörün içindeki itici kolu yavaşça en sonuna kadar itiniz. Boşalan aplikatörü vajinadan yavaşça çıkarıp atınız.

Trosyd Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: kaşıntıdan tahriş olmuş yerlere ve pişiklere karşı çok işe yarayan, derde derman olan ilaç. fiyatı da çok uygun. kısa yoldan çözüm olur. her eve lazım.

Kullanıcı Yorumu: Mantar kremi banada verdi doktor bir kac gun kullandim sabah aksam sürdüm.geçince bıraktım sürmeyi. Doktora danışmadan kullanmayın mantar değilse boşuna kullanmış olursunuz yada baska yan etki yapabilir

Kullanıcı Yorumu: memnun kalan arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım ama bizde fayda etmedi pişik olduk trosyd kremle pişiği atlattıktan sonra doktorumuz desitin numunesi verdi kullan işe yarasa alırsın dedi ve işe yaradı onu kullanıyorum çok memnunum bide sudocremin kullanımı bana pek hijyenik gelmiyor tüpteki kremler daha sağlıklı bence.

Bu yazı 2035 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM